Галерея

Сцена

СЦЕНА /площа -907 кв. м/ Сцена обладнана устаткуванням та апаратурою провідних фірм світу, які мають професійне визнання та дозволяють широко використовувати постановочні можливості сцени, акустичного та світлотехнічного супроводу. Розміри: Ширина дзеркала сцени – 25 м, висота – 10 м, глибина сценічної площадки від першого ряду до кіноекрана становить 18 м.

Глядачевий зал

Найбільший концертно-театральний зал України, розрахований на 3 714 глядачів, у партері – 2 503 місця, на балконі – 1 211. Форма залу у вигляді трапеції, органічно поєднана з простором сцени, забезпечує найкращу видимість з будь-якого місця. Наявність технічної системи перекладу на 6 мов дозволяє проводити різні міжнародні заходи.

Фойе вестибюля

/площа – 1198 кв. м./ Використовується для проведення виставок, презентацій фірм та компаній, рекламних, BTL акцій, а також кава-брейків та фуршетів.  

Фойе партеру

Фойє партеру площею 1094 кв. м та фойє балкона площею 1408 кв. м композиційно доповнені великими зеленими зонами, які естетично збагачують інтер’єр. Можна проводити різноманітні виставки із розташуванням виставкових стендів, покази моделей одягу тощо.

Фойе балкону

Фойє балкона /610 кв. м/ Інтер”єри фойє партеру та балкона вирішені у м”яких тонах. Композиційно доповнені великими зеленими зонами. Фойє можна використовувати для проведення різноманітних виставок. Облаштовані буфетами.

! Малий зал !

Вперше у Палаці новий концертно-театральний зал! Концепція залу полягає в його багатофункціональних можливостях, що дозволяє проводити різні за форматом та задумом заходи. Формати залу: Концерт-хол сцена 6х4 м, 240 місць /проведення концертів, спектаклів, моно вистав, церемоній нагородження, презентацій, творчих та випускних вечорів /, Павільйон площа 280 кв.м /проведення фотосесій, відеозйомок, виставок, презентацій/, Подіум /проведення показу моделей, презентацій/, Ринг /проведення спектаклів, спортивних змагань, майстер-класів,конференцій/, Банкетний зал.

Банкетний зал

Національний палац мистецтв «Україна» пропонує: організацію та проведення балів, випускних вечорів, весіль, ювілеїв, корпоративних свят, урочистих подій, днів народження, ділових зустрічей у Великому банкетному залі та Коричневому залі спеціального комплексу Палацу. Банкетний зал розрахований на 1200 гостей (фуршет) або 500 гостей (банкет). Універсальний Коричневий зал – камерний та затишний; приймає до 70 гостей. Вражає інтер’єр з червоного дерева та італійських гобеленових шпалер, залитий сяйвом кришталевих люстр. Вази, столи, камін виготовлені з італійського мармуру та м’які шкіряні дивани створюють піднесений настрій. Банкетний та Коричневий зали мають окремі входи та спеціальний ліфт для гостей, постійний режим кондиціювання та мікроклімату відповідно до сезону. Автостоянку на 200 авто, що охороняється.

Зал для переговорів

Зал оформлений за стандартами світового рівня і розрахований на 40 осіб (проведення конференції) та на 80 осіб (проведення фуршету). Має окремий вхід з ліфтом. Оздоблений кришталевими люстрами, стіни – італійським рожевим деревом. Оснащений звукопідсиленням та синхронним перекладом на 6 мов Універсальний Коричневий зал – камерний та затишний. Вражає інтер’єр з червоного дерева та італійських гобеленових шпалер, залитий сяйвом кришталевих люстр. Вази, столи, камін виготовлені з італійського мармуру та м’які шкіряні дивани створюють піднесений настрій. Має постійний режим кондиціювання та мікроклімату відповідно до сезону, а також автостоянку на 30 авто, що охороняється.

План малого залу

План глядачевої зали НПМ “Україна”

Vip-гримерка

Розташована біля сцени на першому поверсі, має окремий вхід з вулиці, а головне – прямий вихід на сцену. Облаштована сучасними меблями європейського стандарту, затишна та комфортна, забезпечена необхідним обладнанням для роботи стилістів, перукарів та візажистів. ГРИМЕРНІ Для учасників концертів та інших заходів, на першому, другому та третьому поверхах розташовані затишні гримерні кімнати, які спроможні задовольнити будь-які побажання та вимоги гостей. Кімнати облаштовано всім необхідним для роботи та відпочинку артистів між виступами. За розміром площі гримерки призначені для колективів різних за чисельністю – хорових, танцювальних, оркестрових, ансамблевих та окремих виконавців.

Кафе

Праворуч від центрального входу створено кафе в молодіжному стилі, на кожній колоні вмонтовані плазмові панелі, які дозволяють демонструвати брендові відеоролики під час проведення кава-пауз та фуршетів.